Bulunan 1 den 7 - Toplam 7

Konu: Power İnstall 7.6 ( En Son Sürümü )

Kıdemli Kayıtlı Kullanıcı [SLY] Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    0 Mesajda 0 Defa Teşekkür Aldı
    Şöhret Gücü
    83

Göz kırp Power İnstall 7.6 ( En Son Sürümü )

Power İnstall 7.6 ( En Son Sürümü )

Evet arkadaşlar bazı arkadaşlarım hala bu powerinstall kurulumu konusunda bana sorular soruyor bende bu dersi yapayım dedim ki messengerde tek tek uğraşmayım [IMG]http://www.***********.com/satforum/images/smilies/smile.gif[/IMG]
    öncelikle içeriği nedir :
    1. powerinstall kurulumu
    2.ayarları
    3.Emu ve Plugin yükleme
    4.Progdvb ayarları

Evet arkadaşlar bunları anlatırken öncelikle Powerinstall 7.6 ve üstünü indirdiğinizi varsayıyorum ve tv kartınızın en son sürücüsünü ve tabiki mehşur codekler [IMG]http://www.***********.com/satforum/images/smilies/smile.gif[/IMG]
    evet Powerinstall indirdiğimiz exe yi çift tıklıyarak çalıştırıyoruz çıkan uyarıya ( xp de ) onaylıyoruz ve aşşağıdaki resimleri aynen uyguluyoruz

burada hepsi işaretli kalabilir ama bilenler ne işe yaradıklarını ihtiyacı olmıyanları kaldırabilir listeden

bu pencerede TV kartınızın markasını seçmek durumdayız ve sağda görmüş olduğunuz Teacher ustamızın hediyesi pip işaretli olsun eğer sizler ikinci bir ekranda ikinci bir başka kanal seyretmek istiyorsanız ama bu konuya daha sonra değineceğim devam edelim

evet en çok yanlış yapılan yere geliyoruz Diseqc ayarı şimdi ustamız ya unuttuğu için yada onun Diseqc i böyle numaralanmış da olabilir ama benim mesela Diseqc ime göre yanlış olmuş bende ise böyle :
    1 in yerinde 1 var
    4 in yerinde 2 var
    3 in yerinde 3 var
    2 in yerinde 4 var
    aşşağıda ortada da RX var
    e buna göre tabi ben 1 e Hotbird ve 2 ye Türksat ı taktım ( not : Progdvb nin varsayılan konumuda bu dur yani 1 inci yuvada türksat değildir hotbird takılıdır kanalları da ona göre ayarlı )
    evet seçtikten sonra devam ediyoruz ama unutmayınki eğer sizin Diseqc iniz 4'lü değilde o zaman ona göre soldaki menüyü işaretleyiniz ve uydu konumunuda ona göre seçiniz !

işaretli olan yerler bende 1 ve 2 olarak göründüğünden ben bu şekilde ayarladım

ileri dedikten sonra bu pencerede uydu çanağınız hangi uydudaysa ona göre listeden kanal listelerini seçiniz bende Hotbird ve Türksat olduğundan ben onları seçtim

burayı varsayıla bırakalım bilenler seçebilir !

bu kısımda ise uydudan Offline download yaptığımızda nereye kayıt yapacağını belirtiyoruz örnek

ben D: sürücümde bir "Download" klasör oluşturdum
    tamam ladıktan sonra

Film kaydı yapacağı yeri belirtiyoruz ben yine örnek olarak D: sürücüsünde Bir klasör oluşturdum "Film"
    örnek

burayıda varsayılan bırakıyoruz bilenler ayarlarını yapar Dışardan emulatör desteği olanlar

bu kısımlarıda varsayılan bırakıyoruz artık kuruluma geçiyoruz

bu pencere çıktığında Tebrikler Powerinstall ve Progdvb yi kurdunuz

bitirmeden son bir hamle kaldı işaretli olan kısmı işaretini kaldırıyoruz nedeni diğer ayarları ve uygulamaları yaptıktan sonra çalıştıracağız Progdvb yi

evet kurulum bittikten sonra massüstünde bunları görmeliyiz açıklamaya gelince
    PowerInstall Softcam Updater = Bu şifreli yayınlar için güncel dosyayı indirir
    PowerInstall TransUp = bu ise güncel kanal frekans listesini indirir ama indirdikten sonra tarama yapmalısınız
    ProgDVB = Tv programın ana uygulayıcısı
    ProgDVB_PIP = ikinci Tv uygulayıcısı
    burada belirmeliyim sadece aynı Pit ( yayın tuneli ) de olan kanalların ek olarak izliyebilirsiniz bunun için öncelikle Progdvb yi açıyoruz ve sonra da ProgDVB_PIP i açıyoruz ( not : ben malesef sadece Türksatta aynı Pitleri olanları seyredebildim ve şifreli kanllar konusunda hala başaramadım onu Ustaya bir ara sonracam [IMG]http://www.***********.com/satforum/images/smilies/smile.gif[/IMG]
    Zoom Player = Divx ve diğer video formatlarınızı oynatan bir güzel oynatıcıdır
    şimdi şifreli kanlların boynuna çökelim [IMG]http://www.***********.com/satforum/images/smilies/smile.gif[/IMG]
    öncelikle bunu masaüstüne
    indirdiğinizde

şimdi yukarıda neden beyaz yeri seçtimçünkü oralarda sağ tıklıyacaksınız ve çıkan uyarıda "tümüne evet" işaretliyeceksiniz
    evet hepsi buraya kadar yaptıysanız artık Porgdvb nin ayarlarına bakalım
    masaüstünde ki Progdvb ( ama dikkat Progdvb_pip değil ) tıklıyarak açıyoruz ve ayarlar dan özellikeler ve kanal listesi solda işaretini kaldırıyoruz
    ve sonra

sadece Xp ve Windows server ve 2000 ve 2003 kullananlar için yoksa varsayalanı bırakın
    burada emularınımızı ( şifre kırıcı Programları faaliyete sokuyoruz )

ve bu kadar sonra da sağ da gördüğünüz kallar arasından da Multileri ve diğer şifreli kanalları izliyebilir ve rahatınıza bakabilirsiniz

* kusurum varsa afola ve inşallah bazı arkadaşlara yardımım dokunmuştur *

NOT : Şifreli kanalları izliye bilmeniz için * MUTLAKA İNTERNETİNİZ OLMALI *
    Sayılarımla
    Son düzenleyen [SLY], 27-Eylül-2006 saat 02:47.

Kayıtlı Üye truva34can Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    Şöhret Gücü
    76

Varsayılan Cvp: Power İnstall 7.6 ( En Son Sürümü )

key nasıl atarız yukleme kurulum ok gerı az kaldı ınca cı aldım calıstırdım zoru atlattık yazılım yukleme ve modul tanıtma ısı kaldı tecrubelılerın fıkırlerıne acıgız saygılar

Kıdemli Kayıtlı Kullanıcı [SLY] Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    Şöhret Gücü
    83

Burdaki Plugins dosyasini http://www.uzayforum.com/showthread.php?t=8545 C:\Program Files\ProgDVB Plugins değiştir key sorunu nu cözmüş olursun keyler değişin ce vermiş olduğum link de güncelleye bilirsin...
    Saygılarımla..

Kayıtlı Üye truva34can Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    Şöhret Gücü
    76

ınca cı ya 7,6 kurdum modul tamıyor ne yapalım

Kayıtlı Kullanıcı sensizilk Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    Şöhret Gücü
    0

link nerde

Yönetici Adem GENÇ Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    30
    11 Mesajda 16 Defa Teşekkür Aldı
    Şöhret Gücü
    100

konu 2006 dan kalma
    Aşağıdaki Resim Benim Köyüm. Rize/Ardeşen/Gündoğan Köyü

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)