Sayfa 1 - Toplam 2 12 SonSon
Bulunan 1 den 10 - Toplam 16

Konu: 510-520d Ci Açiklamali Key Güncelleme Ve Yükleme Programlari

Süper Moderatör alemmi Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    8 Mesajda 8 Defa Teşekkür Aldı
    Şöhret Gücü
    370

Varsayılan 510-520d Ci Açiklamali Key Güncelleme Ve Yükleme Programlari

510-520D Cİ AÇIKLAMALI KEY GÜNCELLEME VE YÜKLEME PROGRAMLARI

DİKKAT: Dosya içerisinde yazılım , keyler ve türksat+hotbird uydularının temizlenmiş ve sıralanmış listeleri mevcuttur..Ayrıca bunları yüklemek için gerekli her 3 loader bulunmaktadır.

tüm forum üyelerine hayırlı olsun dileğiyle
    bekocu yardımların için tşk [img]http://www.*********.com/images/smilies/OK.gif[/img]

YAZILIM YÜKLEME TALİMATI:
    1: rs 232 kablo bağlantısını yapın cihazınızı on of anahtarından kapatın arçelik beko yükleyici exe ( loader) programını açın yüklenecek dosya bölümünde bulunan Aç komutunu tıklayın main_CI_P125.bin dosyasını seçin ve başla komutunu tıkladıktan hemen sonra recever no of düğmesinden açınız. not yükleme bitene kadar hiç bir şekilde müdahale etmeyin.cihazın LCD ekranındaSUCC yazısı çıktıktan sonra yazılımı başarıyla atmış olursunuz.

2: key data programını atmadan önce yine ilk olarak cihazı on of anahtarından kapalı konuma getirin KEYODWN EXE programını açın FİLE OPEN dosya bölümünü tıklayıp KEYDATA.KDT dosyasını çift tıklayın hemen ardından recever on of düğmesinden cihazı açın çok kısa sürede keydata dosyası yüklemesi bitecek cihazın LCD ekranında SUCC yazısı çıkacaktır .
    böylelikle yazılım bitmiş olacaktır.NOT:cihazda kilitlenme olursa yazılımı yeniden atmanız gerekecektir.

3: cihaz bağlantılarını yapın ve fabrika ayarlarına dönün cihazı on of anahtarından tekrar kapatıp açın ve kanalları yeniden yükleyin EMU aktivastonu için kumanda üzerindeki kırmızı yeşil sarı tuşlarına ard arda iki defa basın key listesini ekranda gördünüzmü emu aktif demektir.bundan sonra yapılacak tek işlem kanal üzerinde yeşil kırmızı tuşlarına ard arda iki defa basmaktır.iyi seyirler....NOT:bundan sonra cihazı anahtarından kapatıp açtıktan sonra sadece yeşil kırmızı tuşlarına iki defa ard arda basarak umuyu aktifleştirebilirsiniz
    Son düzenleyen alemmi, 01-Şubat-2006 saat 11:54.
    AR/GE TURKEY CLUB

Özel mesaj(pm)ile teknik konularhakkında sorulan sorulara cevap verilmeyecek....tşk

Kayıtlı Kullanıcı baccuss Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    0 Mesajda 0 Defa Teşekkür Aldı
    Şöhret Gücü
    0

thanks

Kayıtlı Kullanıcı m_oral07 Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    Şöhret Gücü
    0

Varsayılan Cvp: 510-520d Ci Açiklamali Key Güncelleme Ve Yükleme Programlari

Mesajı hazırlayan arkadaşa yardımlarından ve paylaştığı bilgiden ötürü teşekkür ederim. Arçelik 510d CI receiver'ıma yapmayı düşündüğüm yükleme için aradığım bilgi çok açıklayıcı bir şekilde bu mesajda anlatılmış. Yalnız kafama takılan bir noktayı sormak istiyorum...

main_CI_P125.bin, KEYODWN.EXE, KEYDATA.KDT dosyalarını ekte bulamadım.

Site içi yaptığım araştırmada çeşitli dosyalara ulaştım fakat sanırım işimi görmeyecek dosyalar bunlar. (Loader ile denedim hatalı dosya vb. mesajlarla karşılaştım.) Bu dosyalar konusunda bilgi alabilir miyim?

Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim...

Süper Moderatör alemmi Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    8 Mesajda 8 Defa Teşekkür Aldı
    Şöhret Gücü
    370

Mesaj Cvp: 510-520d Ci Açiklamali Key Güncelleme Ve Yükleme Programlari

Alıntı m_oral07 Demiş ki:
    Mesajı hazırlayan arkadaşa yardımlarından ve paylaştığı bilgiden ötürü teşekkür ederim. Arçelik 510d CI receiver'ıma yapmayı düşündüğüm yükleme için aradığım bilgi çok açıklayıcı bir şekilde bu mesajda anlatılmış. Yalnız kafama takılan bir noktayı sormak istiyorum...

main_CI_P125.bin, KEYODWN.EXE, KEYDATA.KDT dosyalarını ekte bulamadım.

Site içi yaptığım araştırmada çeşitli dosyalara ulaştım fakat sanırım işimi görmeyecek dosyalar bunlar. (Loader ile denedim hatalı dosya vb. mesajlarla karşılaştım.) Bu dosyalar konusunda bilgi alabilir miyim?

Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim...
    buraya bakınız http://www.uzayforum.com/showthread....5645#post25645
    AR/GE TURKEY CLUB

Özel mesaj(pm)ile teknik konularhakkında sorulan sorulara cevap verilmeyecek....tşk

Tecrübeli Kayıtlı Kullanıcı sibirya_ku Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    1 Mesajda 1 Defa Teşekkür Aldı
    Şöhret Gücü
    161

beko - bs 500d CI var menü aynen gm 9400 cı menüsü
    menü+121 key menüsü cıkıyor ama er-6 hatası veriyor gm yazılımlarında acılışta L5.01 YAZIYOR BUNUN LOaerimi yükselmek lazm yoksA dönüşüm dosyasımı ?
    syn. hocam.alemmi
    saygılaR
    Teknik Konularda Lütfen PM Atmayınız.

Soru ve Sorunlarınızı uygun başlıklarda yazarsanız daha çabuk cevap alabilirsiniz. Bu şekilde konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarımız da cevap yazabilirler. Ayrıca aynı sorunu yaşayan arkadaşlarda bu mesajlarla bilgi sahibi olabilirler.

Özel pm AtmaYın Lütfen Arkadaşlar
    Forumdan Sorun Herkes Yaralansın Bilgilerden
    Bir Elin Nesi Var İki Elin Sesi Var
    SaygılaR ::caliskan :ucmak:

Pkk Mağarasında Yazan Bir Yazı...

Eğer bir asker sizi gördüğü zaman durmadan ateş ediyorsa bilinki o acemidir kurşununun bitmesini bekleyin,bittiği zaman gidin kafasına sıkın.
    Eğer sadece sizi gördüğü zaman ateş ediyor saklandığınız zaman duruyorsa o bir komandodur,kaçın ve canınızı kurtarın.
    Eğer sizi gördüğü zaman ortadan kaybolmuşsa ve etraf sessizse bilinki o bordo berelidir merak etmeyin o sizi bulur. :melek:

Kayıtlı Kullanıcı elksat Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    Şöhret Gücü
    0

slm bir müşterimin arçelik 510dcı cihazı var cihazı öylebir resetlemişlerki cihaza uydu ismi giremiyorum sadece isimsiz uydu üzerinden turksat taratıyorum diğer uydu ların ismini girermediğim için yeni uydu giremiyorum lütfen acil yardım göstereceğiniz ilgi için şimdiden tşk

Kayıtlı Kullanıcı muratlı Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    Şöhret Gücü
    0

emeğinize sağlık tşkler

Kayıtlı Kullanıcı kavkaci Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    Şöhret Gücü
    0

teşekkür ederim

Kayıtlı Kullanıcı seyyar Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    0
    Şöhret Gücü
    0

biraz eski yalnız arkadaşım:)

Sayfa 1 - Toplam 2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)