AKILLI TELEFON HABERLERİ VE İNCELEMELERİ

Google Pixel 3 Ne Zaman Çıkıyor? & Pixel 3 Özellikleri, Tasarımı Nasıl Olacak?

“Google Pixel 3 ne zaman çıkacak?” diye merak ediyorsanız Pixel 3 çıkış tarihi, özellikleri, fiyatı konusundaki beklentileri bu yazımızda bir araya getiriyoruz.

Yazar:
Eren Ertem

Haber Tekno » Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri » Google Pixel 3 Ne Zaman Çıkıyor? & Pixel 3 Özellikleri, Tasarımı Nasıl Olacak?
Yayın tarihi: 29 Mayıs 2018

Google Pixel 3 ve Google Pixel 3 XL modelleri ile ilgili ilk bilgiler gündeme geldi. Bu bilgiler arasındaki en çok merak edilen detay ise, elbette ki çıkış tarihi oldu.
Google Pixel 3 XL ve Pixel 3 çıkış tarihi konusunda gelen bilgiler, Android dünyasının önemli akıllı telefon model serisinin yeni üyeleri için beklentileri de artırmış oldu.
Ancak gelen bilgiler eğer gerçeği yansıtıyor ise Google’ın yeni akıllı telefon modelleri için 2018 yılında bir süre daha beklemek gerekecek.
Google Pixel 3 ne zaman çıkacak? & Google Pixel 3 çıkış tarihi

Yeni Pixel modelleri ile ilgili ilk olarak isimlendirme konusunda bir açıklama yapmak gerekirse, bilindiği gibi kısa bir süre öncesine kadar yeni akıllı telefon modelinin ismi ile ilgili şüpheler bulunuyordu.

• Google Pixel/Pixel XL tanıtım tarihi: 4 Ekim 2016 Salı
  • Google Pixel 2/Pixel 2 XL tanıtım tarihi: 4 Ekim 2017 Çarşamba
  • Google Pixel 3/Pixel 3 XL tanıtım tarihi: 4 Ekim 2018 Perşembe

Daha önceki modellerden yola çıkacak olursak, Google’ın 2018 modelleri için de 4 Ekim 2018 tarihini seçmesi, oldukça anlamlı gibi görünüyor.
Hem peşi sıra gün detayı ile birlikte hem de aynı tarihi özel bir gün haline getirme sebebi ile yeniden bu gün tercih edilebilir.
Kaynak Site: https://www.habertekno.com/google-pi...ne-zaman-22128