Bulunan 1 den 3 - Toplam 3

Konu: Uydu Sistemi Fiyat Çıkarma cripti

Yönetici Adem GENÇ Üyenin Avatarı
    Teşekkürler
    30
    12 Mesajda 17 Defa Teşekkür Aldı
    Şöhret Gücü
    100

Varsayılan Uydu Sistemi Fiyat Çıkarma cripti

Web tabanlı Merkezi Uydu Sistemi Fiyat Çıkarma Scripti

Açıklama
    Bu script web üzerinden ziyaretçileriniz Apartmanları için merkezi uydu sisteminin kaç paraya mal olacağı hakkında fikir sahibi olmalarını sağlayacağı gibi siz firma sahipleri apartmanları için fiyat teklifi isteyenlere çok kolay ve pratik en önemlisi eksiksiz bir teklif vermenizi sağlayan bir scripttir.

Nasıl Kullanılır?

• Kullanıcı/Firma Bilgilerini Girer
    • Daire/Receiver sayısı, Seyredeceği Uyduları ve Teklifin para cinsini belirler
    • Tercih Edeceği Markaları Belirler
    • Ve Fiyat Teklifi Hazır
    • Yazdırabilir, Kaydedebilir, E-postaya Gönderebilir

Özellikleri Neler?

• Teklifte yer alacağı firma bilgileri ister teklif çıkarma sırasında girme seçeneği ister yönetimden belirleyeceğiniz firma bilgileri fiyat teklifine otomatikman yerleşir seçeneği.
    • Müşteri/Firma veya Firma form giriş alanları tek tek giriş zorunlu veya isteğe bağlı yapma seçenekleri
    • Fiyat çıkarmada en az daire ve en çok daire sayısını belirleme seçenekleri
    • Daire başı hesaplama için anten kablosu metresi belirleme seçeneği
    • KDV oranı belirleme ve devre dışı bırakma seçeneği
    • Döviz kurları ister elle belirleme ister TCMB dan alma seçeneği
    • Iskonto oranı belirleme veya devre dışı bırakma seçeneği
    • İş başlangıcında alınacak % peşin oranı belirleme veya devre dışı bırakma seçeneği
    • Ürünleri ve İşçiliğin garanti süresini belirleme veya devre dışı bırakma seçeneği
    • Teklif çıktı üzerinde o anda işlem yapılan döviz kurlarını gösterme veya devre dışı bırakma seçeneği
    • Ziyaretçilerin veya Sizin çıkaracağınız teklifleri kayıtları istediğiniz zaman görüntüleme imkânı
    • Ürünleri TL, USD veya EUR cinsinden girme imkânı
    • Teklif ister TL, ister USD, ister EUR cinsinden çıkarma imkânı
    • Fiyat çıkarırken seçilen ürünler farklı farklı para cinsinden olabilir her ürün kendi para cinsinden istenilen para cinsine otomatikman belirlenecek kurdan dönüştürülür.
    • Müşteri/Firma veya Firma başta bir marka belirlerse ürünleri tek tek seçmeye gerek kalmadan teklifi verecek
    • Teklif üzerinde firma logonuzu koyma seçeneği
    • Çanak seçeneğinizde eğer MultiFocus çanak varsa ve fiyat çıkarmada MultiFocus çanak seçilirse sistem başka çanak eklemiyor tek bu çanağı veriyor.
    • Uydu Adlarında Eutelsat 7A 7 derece doğu uydusu (digiturk) eklerken bu uydu MDU4 lnb izlenir anlamına gelen MDU4 beraberinde eklenirse ve fiyat çıkarmada bu uydu seçildiğinde bu uydu için MDU4 lnb seçme seçeneği sunarak bu uydu için MDU4 lnb verecektir.
    • Sistem Multiswitch belirlerken kayıtlı Multiswitchlerin için istenen daire sayısına en uygun biçimde Multiswitchleri verecektir, bunun önemli özelliği elinizde mevcut Multiswitchleri sisteme kaydettiğinizde buna göre Multiswitch sistemi belirleyeceği için elinizde olmayan Multiswitchler değil elinizde mevcut olan Multiswitchlerle sistemi belirleyecektir.
    • Temel bilgileri belirledikten sonra isteğe bağlı olarak bir marka seçerek tüm adımları atlatıp Fiyat Teklifi çıkarmak mümkün. Yanı ben ürünleri tek tek seçmek istemiyorum bana xxxx markalı en düşük ürünlerle Fiyat Teklifi ver anlamına gelir. Eğer seçilen markaya ait olmayan ürünleri diğer markalardan en düşün ürünü verecektir.
    • Temel bilgilerden sonra Marka seçerek Fiyat Teklifi üretmek izni vermek veya vermemek ayarı
    • Kayıtlı Fiyat Tekliflerinin APT/Firma Adı, Daire sayısı, Para cinsi, İşçilik Ücreti ve Nakliye ücreti değiştirme imkânı

Script yapım aşamasındadır zaman içinde gerek duyulduğunda başka özelliklerde eklenecek ve düzenleme yapılacaktır.
    Şuan şablon aşamasındadır daha sonra toparlanacak ve fiyat çıkarma adımları kısalacaktır.

Bu http://www.antenfiyati.com/ adreste denemeler yapabiliriniz fiyatlar gerçek değildir değiştirilecek ayarlar veya seçenekler için her gün veritabanı sıfırlanacak eski haline döndürülecektir.

Bizim aklımıza gelmeyen sizin aklınıza gelen önerilerini lütfen bizimle paylaşın

Teşekkürler
    Son düzenleyen Adem GENÇ, 16-Ağustos-2013 saat 20:50.
    Aşağıdaki Resim Benim Köyüm. Rize/Ardeşen/Gündoğan Köyü

Teşekkürler
    30
    Şöhret Gücü
    100

Varsayılan Cvp: Uydu Sistemi Fiyat Çıkarma cripti

Tekrar Merhaba,

Not: yukarıda anlatılan özelliklerden daha fazlası eklendi ve değişiklik yapıldı.

Fiyat Çıkarma Scripti 8 daireden 32 daireye kadar bitti benim için gerçek alanda eksikleri ve hataları görmek amacı ile benim domain üzerinde alt domain ve benim hosting alanında hizmet vererek gerçekten Fiyat Teklifi çıkaracak uydu anten işi yapanlar dükkanı ve web sitesi olan mümkün olduğunca arkadaşlara vererek hem denemeleri hemde işlerini görecekler

Sadece deneyecek arkadaşlar için zaten deneme sitesi mevcut deneyebilirler

Size ait veritabanı olacak ve sizin şifrenizle yönetim alanına girip ayarlarınızı vs yapacaksınız benim sizin Fiyat Çıkarma scripti ile işi yok sizden ricam varsa hataları ve önerilerinizi bizimle paylaşmanız yeterlidir

Web sitenizde ziyaretçilerinizin fiyat teklifi çıkarmaları için ister direkt link verebilir ister frame ile tercih sizin

Ben bu hizmeti aldım ama daha sonra bıraktığımda benim çıkardığım ve ziyaretçilerimin çıkardığı fiyat teklifleri nasıl alacağım?: diye sorusu olan olursa sizin çıkardığınız ve ziyaretçilerinizin çıkardığı fiyat teklifleri PDF dosya olarak bilgisayarınıza her zaman indirme imkanınız zaten olacaktır ve müşterilerinizin bilgileri pdf fiyat teklifinde zaten yer alıyor yanı geride kalan hiçbir bilginiz olmaz.

Selamlar
    Adem GENÇ

Teşekkürler
    30
    Şöhret Gücü
    100

Varsayılan Cvp: Uydu Sistemi Fiyat Çıkarma cripti

SCRIPT ÖZELİKLERİ

1. Ürünleri TL, USD ve EUR olarak ekleme imkanı
    2. Ürünleri silmeden stok var veya yok diye işaretleme imkanı
    3. Ürünleri silme ve düzeltme imkanı
    4. Ürünlerin fiyatlarını veya para cinsini değiştirme imkanı
    5. Birde fazla uydu seçildiğinde diğer çanaklarla MultiFocus çanağı da sergiler
    6. Eutelsat 7A (digiturk) uydu seçildiğinde MDU4 LNB sergiler
    7. Belirlenen daire sayısına göre Multiswitch sergiler ve uygun Multiswitch stokta yoksa bir sonrakini sergiler
    8. Fiyat Teklifi çıkarana Teklifin para cinsini sorar belirlenen para cinsinden Fiyat Teklifi verme imkanı
    9. Döviz kurları ister TCMB dan ister elle gireceğiniz kurları kullanma seçeneği ayarlama imkanı
    10. Firma bilgileri ve Firma logosu yönetimden belirleme imkanı
    11. Yönetime girecek kullanıcıları ekleme, silme ve düzeltme imkanı
    12. Fiyat Teklifi E-posta ile gönderilmesi için e-posta gönder bilgileri girme imkanı
    13. Fiyat Teklifi ekli e-postaya html mesaj ekleme imkanı(spama düşme olasılığı çok düşük)
    14. Firma bilgileri ister yönetimde belirlenecek bilgileri kullanmak, ister Fiyat Teklifi çıkarırken girme seçeneği ayarlama imkanı
    15. Fiyat Teklifi çıkarmada Müşteri APT/Firma bilgi girişi zorunlu veya isteğe bağlı tek tek ayarlama imkanı
    16. Eğer Firma bilgileri Fiyat Teklifi çıkarırken girilmesi etkin ise girişlerin zorunlu veya isteğe bağlı tek tek ayarlama imkanı
    17. Müşteri adresi ve Firma adresi en fazla karakter sınırlama imkanı
    18. Enaz dairesi ve Ençok daire sayısı belirleme imkanı
    19. Daire başına kablo metre belirleme imkanı
    20. Çanak ile Multiswitch arasındaki kablo belirleme imkanı
    21. KDV oranı belirleme veya devredişi bırakma imkanı
    22. Iskonto oranı belirleme veya devredişi bırakma imkanı
    23. İş başlangıcında % peşinat oranı belirleme imkanı
    24. Ürün ve İşçilik için garanti süresini belirleme imkanı
    25. Fiyat Teklifi çıktı üzerinde o an kullanılan döviz kurlarını gösterme veya göstermeme imkanı
    26. Fiyat Teklifi temel bilgilerden sonra bir marka belirleyip otomatikman Fiyat Teklifi çıkarma imkanı
    27. Ziyaretçileriniz web siteniz üzerinden kimsenin yardımı olmadan Fiyat Teklifi çıkarma imkanı
    28. Sizin veya Ziyaretçilerinizin çıkardıkları tüm Fiyat Tekliflerine tekrar bakmak, Orijinaline bakmak ve müşteriye göndermek, veya o anki döviz kuru ile güncellenmiş Fiyat Teklifi görüntüleme ve müşteriye gönderme imkanı.
    29. Kayıtlı Fiyat Tekliflerinin müşteri e-posta düzeltme, müşteri apt/firma adı düzeltme, daire sayısını düzeltme, para cinsini değiştirme, işçilik fiyatı ekleme düzeltme, nakliye ekleme düzeltme, ve ek açıklama ekleme düzeltme imkanı
    30. Kayıtlı Fiyat Teklifini silme imkanı
    31. Kayıtlı Fiyat Teklifinin orijinalini veya güncellenmişi PDF olarak bilgisayara indirme ve müşteri e-posta ile gönderme imkanı
    32. Siz veya Müşteri Fiyat Teklifi çıkardığında PDF olarak görüntüleme, PDF olarak bilgisayara indirme, PDF olarak e-postanıza gönderme, ve arka fonsuz yazdırma imkanı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)